משרד להנהלת חשבונות

גלול מטה

הנהלת חשבונות? על מה העניין? האם ישנו צורך אמיתי בניהול חשבונות עבור העסק? מדוע זקוקים לרואה חשבון בכלל? נראה שהדבר חשוב בעיקר עבור פעולת הרישום והתיעוד של הפעילויות העסקיות והחשבונאיות – הן כספיות והן שאינן כספיות. רואה חשבון עם ראש על הכתפיים יודע "לקרוא" את הניירות והנתונים ולהפיק מהם מידע שיסייע בהמשך חייו הכלכליים של העסק.

הנהלת חשבונות – מהי המהות, בעצם?


תפקידה המהותי של הנהלת חשבונות הוא בזיהוי נטיות ומגמות שונות בעסק – זיהוי המאפשר התראה מוקדמת בפני בעיות אפשריות, הסקת מסקנות אודות הפעילות העסקית, והתאמת דרכים ופתרונות לשיפור וייעול הפעילות.

העסק מיועד ליצור רווחים, כמובן; עם זאת, בעל העסק כנראה אינו מודע באופן שוטף למתרחש מאחורי הקלעים הכלכליים והכספיים של העסק, שהרי הוא מעוניין בפיתוח המקצועי של העסק – על המוצרים והשירותים שהוא מציע לקהל הלקוחות הפוטנציאליים. בעלי עסק רבים הם חסרי השכלה חשבונאית שאינה בסיסית, ונוסף על הזמן המועט שהם משקיעים בהבנת המצב הכספי והחשבונאי של החברה שלהם, הרי שמתקבל מצב שבו המנהל לבדו לא יוכל להתמודד עם הסוגיות החשובות הללו; טוב יעשה אם יסתייע בשירותיו של איש מקצוע שכבר עבד עם עשרות בתי עסק ומבין במה דברים אמורים. איש מקצוע כזה יוכל לסרוק ולסקור את נתוני העסק ולהפיק מהם מה שצריך לטובת עתיד כלכלי טוב יותר לעסק.

משרד להנהלת חשבונות – לא בהכרח מה שחשבתם


שירותי הנהלת חשבונות לחברות זהו אלמנט בסיסי עבור כל עסק שבעליו מעוניין בהצלחתו. וכיצד מתנהלת הנהלת חשבונות תקינה? הדבר מתחיל משמירה קפדנית של כל המסמכים והניירות העסקיים החשובים וממשיך בייעוץ מקצועי המתבסס, בין השאר, על חומרים אלו. במידה שאחד מאלו אינו מתקיים, או מתקיים שלא כשורה, הרי שגם אם תבוצע הנהלת חשבונות, היא כנראה לא תשקף נאמנה את המצב הנוכחי של הפעילות העסקית ועשויה אף להציג תוצאות שגויות. מהי המסקנה, אם כך? ניתן להבין שניתוח איכותי של הפעילות העסקית ידרוש הנהלת חשבונות בריאה.

הנהלת חשבונות תוכלו גם אתם לבצע באופן פשוט על-ידי תוכנה מקוונת (אינטרנטית) פשוטה למדי.

 

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות שירותי חשבות שכר

לתיאום פגישה, חייגו 03-9170175