הפקת תלושי שכר

גלול מטה

הפקת תלושי שכר

מלאכת חישוב שכר הפכה לעבודה מתישה למדי, עם אחריות גדולה של המעביד מול רשויות החוק ופקידיו. מסיבה זו, בעלי עסק רבים הפנימו את חשיבות עבודתו של חשב שכר במסגרת החברה, או כמיקור חוץ. איש מקצוע כזה מתעדכן באופן שוטף בדינים ובחקיקה הנוגעים בענייני השכר. על אף האמור, לא כל בעלי עסק יכול להרשות לעצמו להעסיק חשב שכר במשרה מלאה, באופן שיעמיס על העסק מבחינה כספית. במקום זאת, קיימת האפשרות החלופית של שירותי משרד לטובת הפקת תלושי שכר.

חשיבות הפקה נכונה של תלושי שכר


הפקת משכורות וחשבות שכר אלו תחומים מהותיים וקריטיים לניהול עסקי שוטף. תחילה, ישנה חשיבות בעובדה ששכר לעובדים מהווה מרכיב משמעותי מהוצאות העסק. לפיכך, ניהול נכון ותקין של משכורות חיוני לקיומם, צמיחתם וגדילתם של עסקים וחברות. מלבד זאת, מדובר בנושא מהותי עבור עובדי החברה, הממתינים בקוצר רוח למשכורותיהם החודשיות, המאפשרות להם פרנסה ותשלום התשלומים החודשיים. אך טבעי הוא הדבר שעובדים מצפים לקבל את השכר המגיע להם ובמועד שסוכם עמם. ניתן להבין מכאן שבכל הנוגע לשכר מדובר בנושא מהותי הנמצא תחת אחריותו של המעסיק.

ידע נוסף אודות הפקת תלושי שכר


ראוי שתקבלו שירות הולם של הפקת תלושי שכר, באופן המותאם במלואו למורכבות המשק הישראלי. יצוין כי אותה מורכבות נובעת בין השאר משינויים המתחוללים תמידית בשוק המקומי, כמו גם מסעיפי הוצאות בחוזי העסקה אישיים, המובילים להתאמות ותוספות שונות בחישוב השכר. אותן התאמות ותוספות כוללות בין השאר הוצאות אחזקת רכב, טלפונים סלולאריים, תווי קנייה, ביטוחי מנהלים, פנסיה וקרנות השתלמות.

לחצו כאן למידע אודות חשבות שכר ומיקור חוץ

חברה ראויה תדאג לשקלול והכללה של כל הנתונים במטרה להביא לחישובי שכר נכונים, מדויקים ומקצועיים. חברה כזו תהיה בעלת כלים וידע הנחוצים לאספקת פתרונות שכר המתאימים לתנאים של ימינו, כמו גם לצרכים הספציפיים של בית העסק. בנוסף, תספק חברה כז את כל הדרוש לשליטה מלאה ובקרה צמודה על כל נושאי חשבות השכר של העסק, כמו גם ייעוץ וליווי מקצועיים בנושאים קרובים, כגון – ביטוח לאומי ודיני עבודה.

הפקת תלושי שכר -  הנחיות כלליות


מעסיק המעוניין להפיק תלושי שכר לעובדיו, נדרש בתחילה לפתח תיק ניכויים. עם פתיחת תיק ניכויים ברשויות המס (המוסד לביטוח לאומי ומס הכנסה), יישלחו בדואר פנקסי ניקויים בהם יופיעו מספר תיק הניכויים של החברה. פנקסים אלו ישמשו לדיווח על השכר המשולם לעובדים ולהעברת המס המנוכה מהעובדים למשרד מס הכנסה וביטוח לאומי.

לחצו כאן בחזרה לעמוד הבית של חברת Finit

לתיאום פגישה, חייגו 03-9170175