ייעוץ מס

גלול מטה

ייעוץ מס

כאשר ברשותנו עסק, ישנם דברים רבים לדאוג להם על-מנת שהעסק יתפקד כהלכה. עלינו לדאוג שהעובדים יקבלו את המשכורת שלהם, שהעסק יישאר רווחי ושהכל פועל באופן חוקי. אחד הדברים החשובים ביותר עבורנו כבעלי עסק הוא לדאוג לשלם מיסים כהלכה ובזמן, מבלי לאחר. באם איננו עושים זאת, אנו עוברים למעשה על החוק תוך פגיעה בעסק שלנו, כמו גם באינטרסים האישיים שלנו. אל תתפשרו על איכות של ייעוץ המס שלכם, שהרי הוא הכרחי לעסק ולנו.

ייעוץ מס – במה מדובר?


ייעוץ מס – במה מדובר? זהו תהליך בו יועץ מס או משרד רואה חשבון סוקרים את ההכנסות וההוצאות העסקיות ובהתאם לכך משלמים לרשויות המס את המיסים בהם אנו מחויבים. תהליך זה עשוי להיות מורכב ולעיתים לא רצוי להתמודד עמו לבד. יועץ מס מקצועי ידע לטפל בענייני המיסים עבורנו ולדאוג שנשלם תמיד בזמן ועל פי החוק. עסקים מסוימים יכולים ליהנות מהקלות מס בהתאם לקהל העובדים, מיקום בארץ, ולעתים גם תחום עיסוק ומצב בטחוני. יש מצב לקבל הקלות מס, כאשר יועץ מס ידע לבקש עבורנו את ההקלות המתאימות ולהשיג לנו אותן, במידה שאכן הן מגיעות לנו על-פי חוק.

ייעוץ מס הכנסה – איך מבצעים?


איך מבצעים את ההליך הזה הקרוי ייעוץ מס? לטובת ייעוץ מס מדויק ואיכותי, על רואה החשבון או יועץ המס לקבל גישה חופשית לכל ספרי החשבונות העסקיים. על כל רווח וכל הוצאה של העסק יש לדווח ליועץ המס שמינינו עבור החברה. באופן חודשי יש לאסוף חשבוניות וקבלות ולהעבירן ליועץ המס הנאמן והאהוב כל-כך שלנו. יועץ המס החרוץ יחשב מול רשויות המע"מ והמס של מדינת ישראל את סכום החזרי המכ"מ המגיע לנו, את הקלות המס להן אנו זכאים ואת הסכום שעלינו לשלם בסופו של דבר למדינה כמס. בסופו של רבעון ובסופה של שנה אזרחית נבדקים החישובים ומתאזנים על-ידי  המדינה ויועץ המס הנאמן שלנו (לעיתים נוכל לקבל החזר מהמדינה ולעיתים נאלץ לשלם חוב שצברנו).

רואה חשבון עם התמחות במס – מתי עלינו להשתמש בשירותיו?


כאשר אנו מעוניינים להיות בטוחים שלתהליך ייעוץ מס בו אנו מתעניינים קיים תוקף חוקי, רצוי להיוועץ עם רואה חשבון שתחום התמחותו הוא ייעוץ מס. איש מקצוע שכזה יסייע בידינו גם במקרים בהם אנו מעוניינים לתבוע כהוגן הקלות מס או החזרי מס ממדינת ישראל בין מיסים שנגבו מאיתנו בניגוד לחוק. גם במקרה בו אנו מואשמים באי תשלום מיסים, העלמת מס או הלבנת הון, עלינו לשכור עורך דין מן השורה הראשונה, שהוא גם מומחה בענייני מס וידע להגן עלינו בפני בית המשפט.

לחצו כאן לפרטים אודות הצהרת הון

לתיאום פגישה, חייגו 03-9170175