הנהלת חשבונות לחברות

גלול מטה

להנהלת חשבונות יש תכלית חשובה למדי (גם אם לא מוערכת מספיק על-ידי אנשי עסקים ובעלי חברות):

לספק ללקוח (בעל עסק עצמאי קטן או גדול) את השירותים החשבונאיים הנדרשים עבור התנהלות חשבונאית תקינה של העסק, כמו גם מידע חשוב הנוגע בענייני מחזורי עסקים, תזרימי מזומנים, דוחות הפסד ורווח וכל מה שדרוש. הנהלת חשבונות מקצועית ומושכלת מקנה ללקוח מעבר למה שהחוק מחייב אותו לתת. ניתוח נכון של המידע המתקבל באופן שוטף מאפשר הסקה של מסקנות חשובות שתשפענה משמעותית על גורלו ועתידו של העסק שלכם.

עובדות חשובות על שירותי הנהלת חשבונות בכלל ובפרט


במטרה לאפשר את התהליך של הפקת מידע חשוב המשמש לטובת קידום העסק, יש לעבוד מול רואה חשבון אמין. בשונה מחברות גדולות, הרי שאצל עסקים בינוניים וקטנים ישנה לעיתים תופעת ריכוזיות, לפיה העניינים הכספיים מטופלים באופן מרוכז על-ידי גוף בודד, מדובר ברמת ביזור נמוכה, שהרי הנהלת החשבונות היא פשוטה יחסית, עקב הפעילות הכלכלית המתונה ביחס לזו של חברה גדולה. כך או כך, ראוי שמנהל העסק יראה מעורבות כלשהי בעניין הכספי, וכיוון שאין הוא יכול לעסוק הן בפיתוח וקידום המוצרים והשירותים שהעסק שלו מציע ללקוחות והן לשקוע בעניינים החשבונאיים האפרוריים של החברה, הרי שראוי שיסתייע בשירותיו של גורם מומחה ובקיא בתחום החשבונאות.

הנהלת חשבונות לחברות – יש שירות כזה!


רואה חשבון ברחובות יכול לספק שירותי ניהול חשבונות העונים על הצרכים המהותיים והבסיסיים של כל עסק, בין אם מדובר בעסק בסדר גודל קטן, בינוני או גדול. נדגיש כאן, שכאשר מדובר בחברה גדולה או בעוסק מורשה, מדובר בעניין של חובה להסתייע במומחה להנהלת חשבונות, במטרה לא "להסתבך" עם רשויות המס (ורובנו ככולנו כבר הספקנו בוודאי לשמוע סיפורים על בעלי עסקים שלא הקפידו על התנהלות עסקית ראויה, ויותר מאוחר "אכלו אותה".

לתיאום פגישה, חייגו 03-9170175